Vatan Cad. 365 Sok. No:11 Hastane Metrosu Karşısı Yenimahalle/ANKARA
tugruldemirci06@gmail.com
+90 505 528 71 37

Sünnet Hakkında Bilgiler

Estetik Sünnet

Estetik sünnet ;Ünlü sünnetçi Kemal Özkan tarafından geliştirilen tamamen kansız , 3-5 dakikada yapılan ,tamamen ağrısız ,sonrasında işlem gerektirmeyen ,en konforlu hızlı iyileşme ve estetik görünüm sağlayan, pipi gelişiminin sağlıklı olması ve cinsel sağlığın korunmasına yönelik yapılan ve çocuk için en kolay olan yöntemdir.

Sünnet derisi çok önemli bir dokudur ve görevi cinsel kaliteyi arttırmaktır. Kaliteli bir cinsel yaşam için estetik sünnet olmazsa olmazdır. Estetik sünnette sünnet derisi penis boyunda ayarlanır. Böylece pipi görünümü mükemmel olmakla birlikte pipi gelişimi de engellenmemiş olur, pipi sağlıklı gelişir. Derinin kısa olması ilişki sırasında gerginliğe bağlı olarak deri inceleceğinden dolayı erken boşalmaya sebep olur. Mukoza dediğimiz ikinci kat derinin uzun bırakılması ,derinin ince olmasından erken boşalmaya sebep olur. İnce olan deride ilişki sırasında ödem olabilir ,tahriş olabilir.Buradan bulaşıcı hastalıkların girişi kolay olur. Bu yüzden estetik sünnette mukoza kısa ve simetrik bırakılır.

-Estetik sünnette deriye bağlı eğrilikler düzelir.

-Estetik sünnet öncesi uyuşturma krem ve iki ayrı ilaçla aşı iğnesi ile yapılır tamamen ağrısız olur. Tek ilaç kullanımı yetersiz uyuşturmaya sebep olabilir ve çocuğun psikolojisini bozabilir.

Estetik sünnet ,lazersiz ,elektriksiz sabit düşük ısıyla kanama durduran sünnet cihazıyla dokulara sinirlere zarar vermeden yapılır.

-Estetik sünnet sadece 3- 5 dakika sürer çocuk sünnet olduğunu görmez ve anlamaz. Uzun süren kanlı ağrılı sünnetler çocuğun psikolojik travma yasamasına sebep olur.

-Estetik sünnet sonrası çocukların psikolojisini bozan sargı bezi yoktur. Sünnet sonrası herhangi bir medikal işlem gerekmez. Sünnet sonrası doktor tarafından uygulanan her medikal işlem çocuğun psikolojisini etkiler.

-Estetik sünnet sünnet sonrası, çocuklar için en ağrısız ve günlük yaşantısını etkilemeyen en konforlu en hızlı iyileşen yöntemdir.

Sorularınız için mesaj gönderin