Vatan Cad. 365 Sok. No:11 Hastane Metrosu Karşısı Yenimahalle/ANKARA
tugruldemirci06@gmail.com
+90 505 528 71 37

Sünnet Hakkında Bilgiler

Estetik Sünnet Yöntemi

Sünnet derisinin maksimum seviyede korunduğu ve sünnetin görünüm olarak estetik olmasını ve sağlıklı bir yetişkinlik dönemiyle cinsel sağlığın korunmasını amaçlayan yöntemdir.

Sünnet derisi çok önemli bir dokudur ve görevi cinsel kaliteyi arttırtmaktır. Vücutta kendi boyunun 10 katına kadar uzayabilen başka bir deri yoktur.Dolayısıyla bu derinin gereğinden fazla kaybı durumunda telafisi mümkün değildir.Bu durum erken boşalmadan minik pipi ye hatta eşcinselliğe kadar tehlikeli neticeler doğurabilir

-Estetik sünnette sünnet derisi penis boyunda bırakılır. Böylece pipi görünümü mükemmel olmakla birlikte pipi gelişimi de engellenmemiş olur, pipi sağlıklı gelişir. Derinin kısa olması ilişki sırasında gerginliğe bağlı olarak derinin incelmesine ve erken hissetme erken boşalmaya sebep olur

-Sünnet derisinin içerisinde bulunan mukoza dediğimiz ikinci kat derinin uzun bırakılması, mukozanın ince olmasından dolayı erken boşalmaya sebep olur. Buradan bulaşıcı hastalıkların girişi kolay olur. Bu nedenle estetik sünnette mukoza kısa ve simetrik bırakılır.

Estetik sünnet , sinirleri koruyan özel sünnet cihazı ile yapılır, elektriksiz, lazersiz sadece düşük ısı kullanılarak yapılan bu yöntemde kanama hiç olmaz . Kanlı sünnetlerde damar bağlama ve fazla sayıda dikiş kullanılmak zorunda olunduğundan şekil bozukluğu sıklıkla olmaktadır.

-Estetik sünnette az sayıda, 2 yada 4 adet kendiliğinden eriyen iz bırakmayan özel estetik ip kullanılarak dikiş atılır.

-Estetik sünnette, deriye bağlı eğrilikler düzelir.

-Estetik sünnet öncesi uyuşturma, önce uyuşturucu krem sonra da aşı iğnesi ile yapılır, tamamen ağrısız olur. Ağrılı sünnetler çocuğun psikolojisini bozabilir.

-Estetik sünnet, sadece 3- 5 dakika sürer, çocuk sünnet olduğunu görmez ve anlamaz. Uzun süren sünnetler çocukta psikolojik travmaya sebep olabilir.

-Estetik sünnet sonrasında, çocukların psikolojisini bozan, sargı bezi, pansuman , klips sökme, dikiş alma gibi herhangi bir medikal işlem yoktur.

-Estetik sünnet , sünnet sonrasında çocuklar için en ağrısız ve günlük yaşantısını hiç etkilemeyen en hızlı iyileşmenin olduğu yöntemdir.

Estetik sünnet ; Çocuğunuzun psikolojisini bozmaz. En sağlıklı yöntemdir. Tamamen Ağrısızdır. Tamamen Kanamasızdır. Sünnet süresi maksimum beş dakikadır. En konforlu hızlı ve ağrısız iyileşme dönemi, Sargı bezi sökme ,dikiş alma ,klips sökme ,pansuman yoktur.

Sorularınız için mesaj gönderin